Companie
Detalii identificare
Nume firmăBELLA NEW COLECTION 2021 S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43579411 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000253234
EUIDROONRC.J2021000253234
Data înființării19.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1414
Această clasă include:
-fabricarea de articole de lenjerie de corp din materiale textile, ţesute, tricotate sau croşetate, dantelă etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -cămăşi, tricouri, izmene, chiloţi, pijamale, cămăşi de noapte, halate de casă, bluze, slipuri, sutiene, corsete, etc. Această clasă exclude: -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea de articole de lenjerie de corp din materiale textile, ţesute, tricotate sau croşetate, dantelă etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -cămăşi, tricouri, izmene, chiloţi, pijamale, cămăşi de noapte, halate de casă, bluze, slipuri, sutiene, corsete, etc. Această clasă exclude: -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea de articole de lenjerie de corp
Informații de contact
AdresaMorii nr. 104, Jilava, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
177.365
Profit (Lei)
-37.551
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177.365 | -37.551 | -3.129 | 231.560 | 54.561 | 462.185 | 285.191 | 1 |
| 2024 | 143.590 | -85.153 | -7.096 | 176.229 | 105.114 | 393.857 | 322.742 | 1 |
| 2023 | 287.866 | 31.678 | 2.640 | 217.326 | 163.946 | 499.275 | 445.895 | 1 |
| 2022 | 681.586 | 315.013 | 26.251 | 85.674 | 71.754 | 449.137 | 435.217 | 2 |
| 2021 | 390.555 | 120.004 | 10.000 | 198.352 | 76.509 | 242.047 | 120.204 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-21.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.17%
Lichiditate curentă
2
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-21.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.17%
Profit net per salariat
-37.551 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -21.17% | -59.3% | 11% | 46.22% | 30.73% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 11.86% | 47.22% | 31.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.17% | -26.38% | 7.1% | 72.38% | 99.83% |
| Profit net per salariat | -37.551 Lei | -85.153 Lei | 31.678 Lei | 157.507 Lei | 120.004 Lei |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
0.54
Durata medie încasare creanțe
278.96 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.29 | 0.43 | 1.31 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0.54 | 0.49 | 1.35 | 3.81 | 8 |
| Durata medie încasare creanțe | 278.96 zile | 237.42 zile | 290.07 zile | 63.6 zile | 179.13 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 177.365 Lei | 143.590 Lei | 287.866 Lei | 340.793 Lei | 390.555 Lei |
Lichiditate curentă
2
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
10.56%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2 | 2.23 | 2.3 | 5.24 | 1.22 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 0.58 | 1.32 | 3.15 | 0.97 |
| Pondere active imobilizate | 10.56% | 21.07% | 24.72% | 13.78% | 24.02% |
| Pondere active circulante | 89.44% | 78.93% | 75.28% | 86.22% | 75.98% |
©Firme.ro