Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLAVISIB CONT S.R.L.
Cod unic de înregistrare43581640 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/73/2021
EUIDROONRC.J32/73/2021
Data înființării20.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaHenrieta Delavrancea nr. 45, Cisnădie, Sibiu
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
131.521
Profit (Lei)
69.278
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131.521 | 69.278 | 5.773 | 8.214 | 889 | 76.911 | 69.719 | 1 |
| 2024 | 122.090 | 68.600 | 5.717 | 12.470 | 2.580 | 78.856 | 69.041 | 1 |
| 2023 | 117.510 | 72.543 | 6.045 | 7.446 | 409 | 79.845 | 72.883 | 1 |
| 2022 | 104.830 | 65.998 | 5.500 | 4.980 | 1.284 | 69.849 | 66.238 | 1 |
| 2021 | 85.840 | 52.366 | 4.364 | 4.561 | 2.076 | 54.947 | 52.566 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.37%
Lichiditate curentă
9.36
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.37%
Profit net per salariat
69.278 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.67% | 56.19% | 61.73% | 62.96% | 61% |
| Marjă profit brut | 53.62% | 57.07% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.37% | 99.36% | 99.53% | 99.64% | 99.62% |
| Profit net per salariat | 69.278 Lei | 68.600 Lei | 72.543 Lei | 65.998 Lei | 52.366 Lei |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
141.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 1.5 | 1.46 | 1.47 | 1.51 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 141.54 zile | 181.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 131.521 Lei | 122.090 Lei | 117.510 Lei | 104.830 Lei | 85.840 Lei |
Lichiditate curentă
9.36
Lichiditate imediată
9.36
Pondere active imobilizate
1.14%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.36 | 6.32 | 10.72 | 14.03 | 12.05 |
| Lichiditate imediată | 9.36 | 6.32 | 10.72 | 14.03 | 12.05 |
| Pondere active imobilizate | 1.14% | 3.17% | 0.51% | 1.81% | 3.64% |
| Pondere active circulante | 98.86% | 96.83% | 99.49% | 98.19% | 96.36% |
©Firme.ro