Companie
Detalii identificare
Nume firmăLION THE LORD OF ESTATES S.R.L.
Cod unic de înregistrare43632493 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/51/2021
EUIDROONRC.J31/51/2021
Data înființării28.01.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaMoigrad-Porolissum nr. 7/A, Moigrad-Porolissum, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
77.384
Profit (Lei)
54.110
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.384 | 54.110 | 4.509 | 37.539 | 71.292 | 12.018 | 46.960 | 0 |
| 2023 | 800 | 0 | 0 | 17.000 | 0 | 9.850 | -7.150 | 0 |
| 2022 | 25.163 | 8.731 | 728 | 0 | 0 | 9.041 | 9.041 | 0 |
| 2021 | 25.888 | 18.110 | 1.509 | 316 | 0 | 18.626 | 18.310 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
69.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
0.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.92% | 0% | 34.7% | 69.96% |
| Marjă profit brut | 81.51% | 0% | 37.7% | 72.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 96.57% | 98.91% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.93 | 0.08 | 2.78 | 1.39 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 3411.38 zile | 99.64 zile | 224.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
85.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 0.58 | 0 | 58.94 |
| Lichiditate imediată | 0.32 | 0.58 | 0 | 58.94 |
| Pondere active imobilizate | 85.57% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 14.43% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro