Companie
Detalii identificare
Nume firmăCENI MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare43703411 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2247/2021
EUIDROONRC.J40/2247/2021
Data înființării10.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaGhencea nr. 289-293, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
136.109
Profit (Lei)
89.149
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136.109 | 89.149 | 7.429 | 25.378 | 20 | 112.159 | 89.269 | 0 |
| 2023 | 130.842 | 90.555 | 7.546 | 10.475 | 37 | 198.873 | 190.708 | 0 |
| 2022 | 117.495 | 90.427 | 7.536 | 12.232 | 0 | 109.958 | 100.153 | 0 |
| 2021 | 85.432 | 69.626 | 5.802 | 10.845 | 11 | 78.078 | 69.726 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
4.42
Viteza rotație active
1.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.5% | 69.21% | 76.96% | 81.5% |
| Marjă profit brut | 79.17% | 81.13% | 79.75% | 84.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.87% | 47.48% | 90.29% | 99.86% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
10.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.21 | 0.66 | 1.07 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.7 zile | 3.49 zile | 2.32 zile | 18.98 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.42
Lichiditate imediată
4.42
Pondere active imobilizate
0.02%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.42 | 18.99 | 8.99 | 7.2 |
| Lichiditate imediată | 4.42 | 18.99 | 8.99 | 7.2 |
| Pondere active imobilizate | 0.02% | 0.02% | 0% | 0.01% |
| Pondere active circulante | 99.98% | 99.98% | 100% | 99.99% |
©Firme.ro