Companie
Detalii identificare
Nume firmăBANAT DELIGHTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43709040 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000550357
EUIDROONRC.J2021000550357
Data înființării10.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaBodo, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
41.178
Profit (Lei)
-50.751
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.178 | -50.751 | -4.229 | 189.832 | 77.962 | 8.347 | -103.523 | 1 |
| 2024 | 48.129 | -79.500 | -6.625 | 151.898 | 103.220 | 9.131 | -52.772 | 1 |
| 2023 | 127.377 | 32.445 | 2.704 | 116.424 | 128.584 | 41.539 | 26.728 | 1 |
| 2022 | 233.187 | 7.032 | 586 | 92.876 | 51.832 | 35.327 | -5.717 | 2 |
| 2021 | 82.585 | 0 | 0 | 95.366 | 35.280 | 47.039 | -12.749 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-123.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.02%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-123.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49.02%
Profit net per salariat
-50.751 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -123.25% | -165.18% | 25.47% | 3.02% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 26.45% | 4.02% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 49.02% | 100% | 100% | -123% | 0% |
| Profit net per salariat | -50.751 Lei | -79.500 Lei | 32.445 Lei | 3.516 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.48
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
65.3 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.48 | 0.43 | 0.75 | 2.68 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 5.23 | 8.44 | 3.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 65.3 zile | 38.06 zile | 11.91 zile | 10.57 zile | 22.65 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 41.178 Lei | 48.129 Lei | 127.377 Lei | 116.594 Lei | 82.585 Lei |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
90.33%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.06 | 0.36 | 0.38 | 0.49 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.06 | 0.15 | 0.08 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 90.33% | 91.87% | 75.58% | 59.47% | 42.86% |
| Pondere active circulante | 9.67% | 8.13% | 24.42% | 40.53% | 57.14% |
©Firme.ro