Companie
Detalii identificare
Nume firmăMLADA MERK BUILDING S.R.L.
Cod unic de înregistrare43726148 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000594355
EUIDROONRC.J2021000594355
Data înființării12.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncoveanu nr. 57/A, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
320.098
Profit (Lei)
236.532
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.098 | 236.532 | 19.711 | 29.993 | 6.274 | 260.491 | 236.772 | 1 |
| 2024 | 328.923 | 228.216 | 19.018 | 24.548 | 3.809 | 249.195 | 228.456 | 1 |
| 2023 | 320.694 | 207.086 | 17.257 | 27.404 | 2.429 | 232.301 | 207.326 | 1 |
| 2022 | 274.004 | 242.189 | 20.182 | 15.982 | 5.079 | 253.332 | 242.429 | 1 |
| 2021 | 58.815 | 51.975 | 4.331 | 6.762 | 7.826 | 51.111 | 52.175 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
73.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
8.69
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
73.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
236.532 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 73.89% | 69.38% | 64.57% | 88.39% | 88.37% |
| Marjă profit brut | 75.26% | 70.87% | 65.53% | 90.83% | 91.31% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.89% | 99.88% | 99.9% | 99.62% |
| Profit net per salariat | 236.532 Lei | 228.216 Lei | 207.086 Lei | 242.189 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
240.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.3 | 1.37 | 1.06 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 240.89 zile | 210.03 zile | 217.11 zile | 268.31 zile | 57.2 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 320.098 Lei | 328.923 Lei | 320.694 Lei | 274.004 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
8.69
Lichiditate imediată
8.69
Pondere active imobilizate
2.35%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.69 | 10.15 | 8.48 | 15.85 | 7.56 |
| Lichiditate imediată | 8.69 | 10.15 | 8.48 | 15.85 | 7.56 |
| Pondere active imobilizate | 2.35% | 1.51% | 1.03% | 1.97% | 13.28% |
| Pondere active circulante | 97.65% | 98.49% | 98.97% | 98.03% | 86.72% |
©Firme.ro