Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANNES BEAUTY DISTRICT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43730254 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000914238
EUIDROONRC.J2021000914238
Data înființării15.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaSperanţei nr. 33D, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
848.904
Profit (Lei)
368.388
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 848.904 | 368.388 | 30.699 | 367.678 | 112.513 | 623.793 | 368.628 | 1 |
| 2023 | 628.450 | 343.515 | 28.626 | 75.355 | 13.137 | 405.973 | 343.755 | 1 |
| 2022 | 277.857 | 160.743 | 13.395 | 34.597 | 5.746 | 189.834 | 160.983 | 1 |
| 2021 | 71.854 | 38.566 | 3.214 | 47.159 | 0 | 85.925 | 38.766 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Lichiditate curentă
1.7
Viteza rotație active
1.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.93%
Profit net per salariat
368.388 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.4% | 54.66% | 57.85% | 53.67% |
| Marjă profit brut | 45.91% | 55.61% | 59.74% | 56.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.93% | 99.93% | 99.85% | 99.48% |
| Profit net per salariat | 368.388 Lei | 343.515 Lei | 160.743 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.15
Viteza rotație stocuri
1.57
Durata medie încasare creanțe
20.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.15 | 1.5 | 1.42 | 0.84 |
| Viteza rotație stocuri | 1.57 | 2.92 | 2.24 | 1.35 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.54 zile | 48.92 zile | 22.74 zile | 46.78 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 848.904 Lei | 628.450 Lei | 277.857 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.7
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
15.28%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.7 | 5.39 | 5.49 | 1.82 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 2.53 | 1.9 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 15.28% | 3.13% | 2.94% | 0% |
| Pondere active circulante | 84.72% | 96.87% | 97.06% | 100% |
©Firme.ro