Companie
Detalii identificare
Nume firmăECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare43747787 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000218381
EUIDROONRC.J2021000218381
Data înființării16.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
143
Această clasă include:
-creşterea şi reproducţia cailor, măgarilor şi catârilor Această clasă exclude: -activitati de organizare a curselor de cai şi de călărie,
9319
-creşterea şi reproducţia cailor, măgarilor şi catârilor Această clasă exclude: -activitati de organizare a curselor de cai şi de călărie,
9319
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCresterea cailor si a altor cabaline
Informații de contact
AdresaValea Bradului nr. 14, Oraş Ocnele Mari, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.284.704
Profit (Lei)
609.145
Număr angajați
3
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.284.704 | 609.145 | 50.762 | 1.138.441 | 1.711.732 | 2.009.015 | 782.598 | 3 |
| 2024 | 309.973 | 84.562 | 7.047 | 45.110 | 193.657 | 23.965 | 173.454 | 3 |
| 2023 | 251.569 | 78.308 | 6.526 | 136.653 | 203.235 | 28.703 | 95.808 | 3 |
| 2022 | 97.170 | 12.118 | 1.010 | 263.854 | 206.514 | 74.031 | 16.691 | 3 |
| 2021 | 7.750 | 573 | 48 | 38.460 | 32.693 | 10.340 | 4.573 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
47.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.84%
Lichiditate curentă
1.76
Viteza rotație active
0.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
47.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.84%
Profit net per salariat
203.048 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 47.42% | 27.28% | 31.13% | 12.47% | 7.39% |
| Marjă profit brut | 55.22% | 28.56% | 32.2% | 12.62% | 8.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 77.84% | 48.75% | 81.73% | 72.6% | 12.53% |
| Profit net per salariat | 203.048 Lei | 28.187 Lei | 26.103 Lei | 4.039 Lei | 573 Lei |
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
4198.38
Durata medie încasare creanțe
538.62 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.35 | 1.42 | 1.08 | 0.35 | 0.18 |
| Viteza rotație stocuri | 4198.38 | 0 | 0 | 511.42 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 538.62 zile | 19.68 zile | 0.36 zile | 151.19 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 428.235 Lei | 103.324 Lei | 83.856 Lei | 32.390 Lei | 7.750 Lei |
Lichiditate curentă
1.76
Lichiditate imediată
1.76
Pondere active imobilizate
46.01%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.76 | 0.53 | 0.21 | 0.28 | 0.27 |
| Lichiditate imediată | 1.76 | 0.53 | 0.21 | 0.28 | 0.27 |
| Pondere active imobilizate | 46.01% | 88.99% | 87.62% | 73.61% | 75.97% |
| Pondere active circulante | 53.99% | 11.01% | 12.38% | 26.39% | 24.03% |
©Firme.ro