Companie
Detalii identificare
Nume firmăETISA GROUP BUSINESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare43748464 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2772/2021
EUIDROONRC.J40/2772/2021
Data înființării17.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaDudeşti-Pantelimon nr. 42, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
192.000
Profit (Lei)
62.768
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 192.000 | 62.768 | 5.231 | 6.247 | 22.157 | 44.277 | 62.989 | 1 |
| 2024 | 267.650 | 135.206 | 11.267 | 91.816 | 36.750 | 188.252 | 135.421 | 1 |
| 2023 | 299.435 | 190.546 | 15.879 | 13.338 | 19.764 | 184.441 | 191.616 | 1 |
| 2022 | 200.360 | 157.624 | 13.135 | 5.264 | 29.896 | 135.562 | 161.069 | 1 |
| 2021 | 3.500 | 3.245 | 270 | 603 | 0 | 4.048 | 3.445 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
32.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Lichiditate curentă
7.09
Viteza rotație active
2.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
32.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Profit net per salariat
62.768 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 32.69% | 50.52% | 63.64% | 78.67% | 92.71% |
| Marjă profit brut | 33.62% | 51.37% | 64.59% | 80.48% | 95.66% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.65% | 99.84% | 99.44% | 97.86% | 94.19% |
| Profit net per salariat | 62.768 Lei | 135.206 Lei | 190.546 Lei | 157.624 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.43 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.89 | 1.19 | 1.47 | 1.21 | 0.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.43 zile | 224.16 zile | 212.56 zile | 163.09 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 192.000 Lei | 267.650 Lei | 299.435 Lei | 200.360 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
7.09
Lichiditate imediată
7.09
Pondere active imobilizate
33.35%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.09 | 2.05 | 13.83 | 25.75 | 6.71 |
| Lichiditate imediată | 7.09 | 2.05 | 13.83 | 25.75 | 6.71 |
| Pondere active imobilizate | 33.35% | 16.33% | 9.68% | 18.07% | 0% |
| Pondere active circulante | 66.65% | 83.67% | 90.32% | 81.93% | 100% |
©Firme.ro