Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAFE-BAR NO NAME S.R.L.
Cod unic de înregistrare43756491 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/330/2021
EUIDROONRC.J2/330/2021
Data înființării17.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaVînători nr. 68, Vânători, Arad
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
36.034
Profit (Lei)
-9.308
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.034 | -9.308 | -776 | 36.583 | 0 | 35.816 | -767 | 0 |
| 2024 | 78.392 | 8.253 | 688 | 48.256 | 0 | 56.797 | 8.541 | 0 |
| 2023 | 130.309 | 60.673 | 5.056 | 5.572 | 0 | 66.533 | 60.961 | 0 |
| 2022 | 63.587 | 32.271 | 2.689 | 5.572 | 0 | 38.131 | 32.559 | 0 |
| 2021 | 41.419 | 20.089 | 1.674 | 418 | 0 | 20.747 | 20.329 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.98
Viteza rotație active
1.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.83% | 10.53% | 46.56% | 50.75% | 48.5% |
| Marjă profit brut | 0% | 12.58% | 55.43% | 53.76% | 49.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 96.63% | 99.53% | 99.12% | 98.82% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.01
Viteza rotație stocuri
7.97
Durata medie încasare creanțe
25.13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.01 | 1.38 | 1.96 | 1.67 | 2 |
| Viteza rotație stocuri | 7.97 | 2.68 | 43.08 | 1.74 | 2.25 |
| Durata medie încasare creanțe | 25.13 zile | 26.16 zile | 142.97 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.98
Lichiditate imediată
0.86
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.98 | 1.18 | 11.94 | 6.84 | 49.63 |
| Lichiditate imediată | 0.86 | 0.57 | 11.4 | 0.29 | 5.68 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro