Companie
Detalii identificare
Nume firmăPAUPER LOGISTIC CAB S.R.L.
Cod unic de înregistrare43763278 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/828/2021
EUIDROONRC.J12/828/2021
Data înființării18.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaMitropolit Nicolae Colan nr. 12, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
40.964
Profit (Lei)
-4.451
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.964 | -4.451 | -371 | 6.838 | 0 | 2.337 | -4.211 | 0 |
| 2024 | 77.321 | 24.898 | 2.075 | 20.740 | 0 | 35.805 | 15.187 | 0 |
| 2023 | 29.322 | 1.125 | 94 | 17.886 | 2.083 | 6.092 | -9.711 | 0 |
| 2022 | 19.439 | 0 | 0 | 25.824 | 14.583 | 405 | -10.836 | 0 |
| 2021 | 27.888 | 1.840 | 153 | 25.803 | 27.083 | 760 | 2.040 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
17.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -10.87% | 32.2% | 3.84% | 0% | 6.6% |
| Marjă profit brut | 0% | 38.19% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | -11.58% | 0% | 90.2% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.840 Lei |
Viteza rotație active
17.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.74 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 17.53 | 2.16 | 3.59 | 1.3 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.74 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 27.888 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 1.73 | 0.34 | 0.02 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 1.73 | 0.34 | 0.02 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 25.48% | 97.3% | 97.27% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 74.52% | 2.7% | 2.73% |
©Firme.ro