Companie

Detalii identificare

Nume firmăALKAGESTA BALKANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43775795 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021003078401
EUIDROONRC.J2021003078401
Data înființării22.02.2021 - 5 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
4681
info-icon
Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu ridicata
Obiect activitateComerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CAEN secundare
3315
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor civile
, 
3811
Colectarea deșeurilor nepericuloase
, 
4612
Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
, 
4614
Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4685
Comerț cu ridicata al produselor chimice
, 
4686
Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
, 
4687
Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPresei Libere nr. 3-5, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
129.018.899
Profit (Lei)
381.461
Număr angajați
0
Vechime
5 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025129.018.899381.46131.78846.952.984195.45747.433.455681.6610

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.96%
Lichiditate curentă
1.01
Viteza rotație active
2.71

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.96%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net0.3%
Marjă profit brut0.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)55.96%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
2.71
Viteza rotație stocuri
3.93
Durata medie încasare creanțe
20.87 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.71
Viteza rotație stocuri3.93
Durata medie încasare creanțe20.87 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
1.01
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
0.41%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.01
Lichiditate imediată0.31
Pondere active imobilizate0.41%
Pondere active circulante99.59%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente