Companie
Detalii identificare
Nume firmăIVAR MIR ELECTRIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare43792133 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001164236
EUIDROONRC.J2021001164236
Data înființării23.02.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaAeroportului nr. 63J, Sat Cornetu | Comuna Cornetu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
228.410
Profit (Lei)
-30.028
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 228.410 | -30.028 | -2.502 | 4.794 | 0 | 5.405 | 611 | 2 |
| 2024 | 299.620 | 65.818 | 5.485 | 3.252 | 558 | 68.752 | 66.058 | 1 |
| 2023 | 190.615 | 2.343 | 195 | 47.957 | 8.436 | 42.104 | 2.583 | 2 |
| 2022 | 107.575 | 13.258 | 1.105 | 1.678 | 8.156 | 7.020 | 13.498 | 1 |
| 2021 | 87.350 | 19.417 | 1.618 | 1.132 | 11.802 | 8.947 | 19.617 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4914.57%
Lichiditate curentă
1.13
Viteza rotație active
42.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4914.57%
Profit net per salariat
-15.014 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.15% | 21.97% | 1.23% | 12.32% | 22.23% |
| Marjă profit brut | 0% | 23.04% | 2.21% | 13.3% | 23.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4914.57% | 99.64% | 90.71% | 98.22% | 98.98% |
| Profit net per salariat | -15.014 Lei | 65.818 Lei | 1.172 Lei | 13.258 Lei | 19.417 Lei |
Viteza rotație active
42.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 42.26 | 4.32 | 3.77 | 7.09 | 4.21 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.31 zile | 71.52 zile | 31.6 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 114.205 Lei | 299.620 Lei | 95.308 Lei | 107.575 Lei | 87.350 Lei |
Lichiditate curentă
1.13
Lichiditate imediată
1.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.13 | 21.14 | 0.88 | 4.18 | 7.9 |
| Lichiditate imediată | 1.13 | 21.14 | 0.88 | 4.18 | 7.9 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.81% | 16.69% | 53.74% | 56.88% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.19% | 83.31% | 46.26% | 43.12% |
©Firme.ro