Companie
Detalii identificare
Nume firmăMILOS CONSTRUCT MIR S.R.L.
Cod unic de înregistrare43843555 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/915/2021
EUIDROONRC.J35/915/2021
Data înființării03.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 105A, Lugoj, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
188.167
Profit (Lei)
17.473
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.167 | 17.473 | 1.456 | 148.636 | 15.643 | 119.690 | -13.303 | 1 |
| 2024 | 160.402 | -57.633 | -4.803 | 150.549 | 25.161 | 94.612 | -30.776 | 1 |
| 2023 | 300.303 | 39.829 | 3.319 | 125.100 | 30.128 | 121.829 | 26.857 | 1 |
| 2022 | 96.630 | 0 | 0 | 55.971 | 0 | 42.999 | -12.972 | 1 |
| 2021 | 24.025 | 0 | 0 | 20.629 | 0 | 16.486 | -4.143 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-131.35%
Lichiditate curentă
0.81
Viteza rotație active
1.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-131.35%
Profit net per salariat
17.473 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.29% | -35.93% | 13.26% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.31% | 0% | 14.13% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -131.35% | 100% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 17.473 Lei | -57.633 Lei | 39.829 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.39
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
84.79 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.39 | 1.34 | 1.98 | 2.25 | 1.46 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 34.08 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 84.79 zile | 93.89 zile | 11.79 zile | 35.88 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 188.167 Lei | 160.402 Lei | 300.303 Lei | 96.630 Lei | 24.025 Lei |
Lichiditate curentă
0.81
Lichiditate imediată
0.81
Pondere active imobilizate
11.56%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.81 | 0.63 | 0.97 | 0.77 | 0.8 |
| Lichiditate imediată | 0.81 | 0.6 | 0.97 | 0.77 | 0.8 |
| Pondere active imobilizate | 11.56% | 21.01% | 19.83% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 88.44% | 78.99% | 80.17% | 100% | 100% |
©Firme.ro