Companie
Detalii identificare
Nume firmăTIMHA WOOD HOUSE S.R.L.
Cod unic de înregistrare43859900 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000148192
EUIDROONRC.J2021000148192
Data înființării05.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFlorilor, Gheorgheni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
117.433
Profit (Lei)
51.498
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 117.433 | 51.498 | 4.292 | 6.274 | 0 | 100.375 | 94.101 | 1 |
| 2023 | 62.245 | 6.813 | 568 | 24.938 | 0 | 67.540 | 42.602 | 1 |
| 2022 | 71.668 | 4.701 | 392 | 29.104 | 0 | 74.493 | 45.389 | 2 |
| 2021 | 101.468 | 40.588 | 3.382 | 57.420 | 0 | 98.108 | 40.688 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
43.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.73%
Lichiditate curentă
16
Viteza rotație active
1.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
43.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.73%
Profit net per salariat
51.498 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 43.85% | 10.95% | 6.56% | 40% |
| Marjă profit brut | 50.94% | 12.11% | 7.59% | 40.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 54.73% | 15.99% | 10.36% | 99.75% |
| Profit net per salariat | 51.498 Lei | 6.813 Lei | 2.351 Lei | 20.294 Lei |
Viteza rotație active
1.17
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
157.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.17 | 0.92 | 0.96 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 7.47 | 10.57 |
| Durata medie încasare creanțe | 157.09 zile | 6.85 zile | 56.89 zile | 155.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 117.433 Lei | 62.245 Lei | 35.834 Lei | 50.734 Lei |
Lichiditate curentă
16
Lichiditate imediată
16
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 16 | 2.71 | 2.56 | 1.71 |
| Lichiditate imediată | 16 | 2.71 | 2.23 | 1.54 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro