Companie
Detalii identificare
Nume firmăSPAZIO CUB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43904822 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/849/2021
EUIDROONRC.J13/849/2021
Data înființării12.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaConstanţei nr. 58, Moviliţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
471.560
Profit (Lei)
156.379
Număr angajați
5
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 471.560 | 156.379 | 13.032 | 142.978 | 0 | 933.919 | 790.941 | 5 |
| 2023 | 443.641 | 230.178 | 19.182 | 129.706 | 0 | 764.469 | 634.763 | 3 |
| 2022 | 349.350 | 185.960 | 15.497 | 21.721 | 0 | 426.290 | 404.569 | 4 |
| 2021 | 249.245 | 218.409 | 18.201 | 18.163 | 0 | 236.772 | 218.609 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
33.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.77%
Lichiditate curentă
6.53
Viteza rotație active
0.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
33.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.77%
Profit net per salariat
31.276 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 33.16% | 51.88% | 53.23% | 87.63% |
| Marjă profit brut | 34.64% | 54.1% | 54.08% | 89.85% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.77% | 36.26% | 45.96% | 99.91% |
| Profit net per salariat | 31.276 Lei | 76.726 Lei | 46.490 Lei | 72.803 Lei |
Viteza rotație active
0.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
677.27 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.5 | 0.58 | 0.82 | 1.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 677.27 zile | 610.85 zile | 351.89 zile | 4.69 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 94.312 Lei | 147.880 Lei | 87.338 Lei | 83.082 Lei |
Lichiditate curentă
6.53
Lichiditate imediată
6.53
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.53 | 5.89 | 19.63 | 13.04 |
| Lichiditate imediată | 6.53 | 5.89 | 19.63 | 13.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro