Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEST TECHNOLOGY SALES S.R.L.
Cod unic de înregistrare43929673 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/156/2021
EUIDROONRC.J31/156/2021
Data înființării17.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4741
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a calculatoarelor -vânzarea cu amănuntul a echipamentelor periferice pentru calculatoare -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a discurilor şi benzilor neînregistrate,
4763
-vânzarea cu amănuntul a calculatoarelor -vânzarea cu amănuntul a echipamentelor periferice pentru calculatoare -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a discurilor şi benzilor neînregistrate,
4763
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al calculatoarelor, unitatilor periferice si software-ului in magazine specializate
Informații de contact
AdresaStejarilor nr. 14, Jibou, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
12.290
Profit (Lei)
-80.835
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.290 | -80.835 | -6.736 | 132.859 | 0 | 41.849 | -91.010 | 1 |
| 2024 | 8.815 | -12.460 | -1.038 | 66.180 | 0 | 56.005 | -10.175 | 1 |
| 2023 | 6.377 | 0 | 0 | 54.373 | 0 | 56.658 | 2.285 | 1 |
| 2022 | 205.602 | 0 | 0 | 51.664 | 0 | 57.756 | 6.092 | 1 |
| 2021 | 201.636 | 23.806 | 1.984 | 28.977 | 0 | 52.983 | 24.006 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-657.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.82%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
0.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-657.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.82%
Profit net per salariat
-80.835 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -657.73% | -141.35% | 0% | 0% | 11.81% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 88.82% | 100% | 0% | 0% | 99.17% |
| Profit net per salariat | -80.835 Lei | -12.460 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 23.806 Lei |
Viteza rotație active
0.29
Viteza rotație stocuri
0.32
Durata medie încasare creanțe
13.36 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.29 | 0.16 | 0.11 | 3.56 | 3.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0.32 | 0.19 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.36 zile | 18.63 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 12.290 Lei | 8.815 Lei | 6.377 Lei | 205.602 Lei | 201.636 Lei |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 0.85 | 1.04 | 1.12 | 1.83 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.13 | 1.04 | 1.12 | 1.83 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro