Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEAUTY HOME 4 YOU S.R.L.
Cod unic de înregistrare43948934 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1187/2021
EUIDROONRC.J35/1187/2021
Data înființării19.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
55.316
Profit (Lei)
10.413
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.316 | 10.413 | 868 | 1.151 | 14.060 | 40.658 | 55.067 | 0 |
| 2024 | 59.338 | 1.277 | 106 | 1.297 | 17.959 | 27.960 | 44.622 | 0 |
| 2023 | 71.849 | 34.857 | 2.905 | 1.975 | 21.858 | 23.462 | 43.345 | 0 |
| 2022 | 43.795 | 29.937 | 2.495 | 22.163 | 0 | 30.651 | 8.488 | 0 |
| 2021 | 14.579 | 8.591 | 716 | 0 | 0 | 8.791 | 8.791 | 0 |
Marja profit net
18.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.91%
Lichiditate curentă
35.32
Viteza rotație active
1.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.91%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.82% | 2.15% | 48.51% | 68.36% | 58.93% |
| Marjă profit brut | 22.41% | 3.98% | 56.15% | 71.19% | 61.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.91% | 2.86% | 80.42% | 100% | 97.72% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.01
Viteza rotație stocuri
13.89
Durata medie încasare creanțe
10.01 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.01 | 1.29 | 1.59 | 1.43 | 1.66 |
| Viteza rotație stocuri | 13.89 | 13.31 | 18.28 | 44.15 | 29.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 8.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
35.32
Lichiditate imediată
31.86
Pondere active imobilizate
25.7%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 35.32 | 21.56 | 11.88 | 1.38 | 0 |
| Lichiditate imediată | 31.86 | 18.12 | 9.89 | 1.34 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 25.7% | 39.11% | 48.23% | 0% | 0% |