Companie
Detalii identificare
Nume firmăB.B.N. PROIECT INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 43964840 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/875/2021
EUIDROONRC.J8/875/2021
Data înființării23.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaCiucaş nr. 2, Zărneşti, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
24.839
Profit (Lei)
-120.226
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.839 | -120.226 | -10.019 | 2.400.124 | 4.514.539 | 313.979 | 2.428.394 | 1 |
| 2024 | 210.100 | 24.978 | 2.082 | 2.077.151 | 4.519.104 | 106.667 | 2.548.620 | 1 |
| 2023 | 609.218 | 2.343.975 | 195.331 | 1.935.817 | 3.582.969 | 876.490 | 2.523.642 | 1 |
| 2022 | 300.337 | 321.459 | 26.788 | 115.625 | 186.773 | 251.519 | 322.667 | 1 |
| 2021 | 114.499 | 79.008 | 6.584 | 1.489 | 0 | 80.697 | 79.208 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-484.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.95%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-484.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.95%
Profit net per salariat
-120.226 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -484.02% | 11.89% | 384.75% | 107.03% | 69% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.4% | 390.84% | 110.64% | 71.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.95% | 0.98% | 92.88% | 99.63% | 99.75% |
| Profit net per salariat | -120.226 Lei | 24.978 Lei | 2.343.975 Lei | 321.459 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.56
Durata medie încasare creanțe
528.27 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.05 | 0.14 | 0.69 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0.56 | 13.89 | 2.81 | 4.44 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 528.27 zile | 47.51 zile | 128.24 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 24.839 Lei | 210.100 Lei | 609.218 Lei | 300.337 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
93.5%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.05 | 0.45 | 2.18 | 54.2 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.04 | 0.34 | 1.59 | 54.2 |
| Pondere active imobilizate | 93.5% | 97.69% | 80.35% | 42.61% | 0% |
| Pondere active circulante | 6.5% | 2.31% | 19.65% | 57.39% | 100% |
©Firme.ro