Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA GOGU SI CLAUDIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare43967103 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ4/591/2021
EUIDROONRC.J4/591/2021
Data înființării23.03.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaPlopana nr. Fn, Plopana, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
13.127
Profit (Lei)
936
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.127 | 936 | 78 | 16.645 | 0 | 16.513 | -132 | 1 |
| 2023 | 10.016 | 2.466 | 206 | 17.462 | 0 | 16.394 | -1.068 | 0 |
| 2022 | 7.312 | 2.213 | 184 | 17.972 | 0 | 14.438 | -3.534 | 0 |
| 2021 | 17.314 | 0 | 0 | 21.300 | 0 | 15.553 | -5.747 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-709.09%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
0.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-709.09%
Profit net per salariat
936 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.13% | 24.62% | 30.27% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.13% | 25.11% | 30.27% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -709.09% | -230.9% | -62.62% | 0% |
| Profit net per salariat | 936 Lei | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.79
Viteza rotație stocuri
1.06
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.79 | 0.61 | 0.51 | 1.11 |
| Viteza rotație stocuri | 1.06 | 0.66 | 0.55 | 1.53 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 13.127 Lei | n/a | n/a | 17.314 Lei |
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.99 | 0.94 | 0.8 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 0.25 | 0.07 | 0.06 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro