Companie
Detalii identificare
Nume firmăBPM GROW INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44033093 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023001018067
EUIDROONRC.J2023001018067
Data înființării01.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4674
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al articolelor de fierărie şi lăcătuşerie -comerţul cu ridicata al fitingurilor şi armăturilor -comerţul cu ridicata al încălzitoarelor de apă -comerţul cu ridicata al produselor pentru instalaţii sanitare: -tuburi, conducte, fitinguri, robinete, piese în formă de T, racorduri, conducte cauciucate etc. -comerţul cu ridicata al sculelor cum ar fi: ciocane, fierăstraie, şurubelniţe şi alte scule de mână
-comerţul cu ridicata al articolelor de fierărie şi lăcătuşerie -comerţul cu ridicata al fitingurilor şi armăturilor -comerţul cu ridicata al încălzitoarelor de apă -comerţul cu ridicata al produselor pentru instalaţii sanitare: -tuburi, conducte, fitinguri, robinete, piese în formă de T, racorduri, conducte cauciucate etc. -comerţul cu ridicata al sculelor cum ar fi: ciocane, fierăstraie, şurubelniţe şi alte scule de mână
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al echipamentelor si furniturilor de fierarie pentru instalatii sanitare si de incalzire
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
249.047
Profit (Lei)
36.853
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.047 | 36.853 | 3.071 | 42.297 | 102.602 | -23.211 | 37.094 | 2 |
| 2024 | 378.397 | -41.427 | -3.452 | 33.416 | 2.803 | 61.334 | 30.721 | 1 |
| 2023 | 245.291 | 44.612 | 3.718 | 32.313 | 0 | 104.461 | 72.148 | 1 |
| 2022 | 102.387 | 13.981 | 1.165 | 14.117 | 0 | 41.653 | 27.536 | 1 |
| 2021 | 55.971 | 13.355 | 1.113 | 6.070 | 0 | 19.625 | 13.555 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.35%
Lichiditate curentă
-0.55
Viteza rotație active
3.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.35%
Profit net per salariat
18.427 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.8% | -10.95% | 18.19% | 13.66% | 23.86% |
| Marjă profit brut | 17.62% | 0% | 21.65% | 16.65% | 26.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.35% | -134.85% | 61.83% | 50.77% | 98.52% |
| Profit net per salariat | 18.427 Lei | -41.427 Lei | 44.612 Lei | 13.981 Lei | 13.355 Lei |
Viteza rotație active
3.14
Viteza rotație stocuri
5.49
Durata medie încasare creanțe
-315.88 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.14 | 5.9 | 2.35 | 2.46 | 2.85 |
| Viteza rotație stocuri | 5.49 | 18.26 | 3 | 3.2 | 3.63 |
| Durata medie încasare creanțe | -315.88 zile | 34.44 zile | 15.27 zile | 0 zile | 0.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 124.524 Lei | 378.397 Lei | 245.291 Lei | 102.387 Lei | 55.971 Lei |
Lichiditate curentă
-0.55
Lichiditate imediată
-1.62
Pondere active imobilizate
129.24%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -0.55 | 1.84 | 3.23 | 2.95 | 3.23 |
| Lichiditate imediată | -1.62 | 1.22 | 0.7 | 0.68 | 0.69 |
| Pondere active imobilizate | 129.24% | 4.37% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | -29.24% | 95.63% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro
