Companie
Detalii identificare
Nume firmăASTRA IMOB PROPERTY S.R.L.
Cod unic de înregistrare44048370 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/678/2021
EUIDROONRC.J32/678/2021
Data înființării05.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaVasile Alecsandri nr. 15, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1
Profit (Lei)
-1.418
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | -1.418 | -118 | 51 | 0 | 9.413 | 9.362 | 0 |
| 2024 | 18.342 | -10.837 | -903 | 51 | 0 | 10.831 | 10.780 | 0 |
| 2023 | 60.611 | 0 | 0 | 17.413 | 0 | 39.031 | 21.618 | 0 |
| 2022 | 69.034 | 9.406 | 784 | 7.913 | 0 | 32.624 | 24.711 | 0 |
| 2021 | 54.134 | 15.105 | 1.259 | 80 | 0 | 15.385 | 15.305 | 0 |
Marja profit net
-141800%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.15%
Lichiditate curentă
184.57
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-141800%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-15.15%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -141800% | -59.08% | 0% | 13.63% | 27.9% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 16.27% | 29.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -15.15% | -100.53% | 0% | 38.06% | 98.69% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Durata medie încasare creanțe
2720345 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 1.69 | 1.55 | 2.12 | 3.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 9.86 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2720345 zile | 148.31 zile | 79.46 zile | 11.63 zile | 2.99 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
184.57
Lichiditate imediată
184.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 184.57 | 212.37 | 2.24 | 4.12 | 192.31 |
| Lichiditate imediată | 184.57 | 212.37 | 2.24 | 3.24 | 192.31 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |