Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLORĂRIA CU LAVANDĂ ADAMARYS S.R.L.
Cod unic de înregistrare44049952 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/698/2021
EUIDROONRC.J33/698/2021
Data înființării05.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaMihai Viteazul nr. 1, Rădăuţi, Suceava
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
11.530
Profit (Lei)
380
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.530 | 380 | 32 | 39.550 | 0 | 21.644 | -17.139 | 0 |
| 2024 | 15.501 | 3.903 | 325 | 39.200 | 0 | 21.204 | -17.519 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 37.200 | 72 | 15.524 | -21.422 | 0 |
| 2022 | 350 | 0 | 0 | 37.200 | 288 | 16.692 | -20.162 | 0 |
| 2021 | 10.252 | 0 | 0 | 36.225 | 505 | 16.632 | -19.020 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.22%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
0.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.22%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.3% | 25.18% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.86% | 30.1% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.22% | -22.28% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.53
Viteza rotație stocuri
0.73
Durata medie încasare creanțe
9.34 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.53 | 0.73 | 0 | 0.02 | 0.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0.73 | 1 | 0 | 0.02 | 0.65 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.34 zile | 3.08 zile | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 0.54 | 0.42 | 0.45 | 0.46 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.15 | 0 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.46% | 1.7% | 2.95% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.54% | 98.3% | 97.05% |
©Firme.ro