Companie
Detalii identificare
Nume firmăLIVADA CU ARHITECȚI S.R.L.
Cod unic de înregistrare44056020 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1222/2021
EUIDROONRC.J22/1222/2021
Data înființării06.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaDr. Victor Babeş nr. 10, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
328.811
Profit (Lei)
189.674
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 328.811 | 189.674 | 15.806 | 22.324 | 8.207 | 205.654 | 189.915 | 1 |
| 2023 | 292.458 | 145.202 | 12.100 | 45.091 | 9.848 | 182.631 | 145.442 | 2 |
| 2022 | 276.806 | 147.648 | 12.304 | 65.687 | 0 | 213.575 | 147.888 | 4 |
| 2021 | 251.312 | 186.024 | 15.502 | 59.441 | 30 | 161.423 | 102.012 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
9.21
Viteza rotație active
1.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
189.674 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.68% | 49.65% | 53.34% | 74.02% |
| Marjă profit brut | 68.41% | 58.4% | 54.35% | 75.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.87% | 99.83% | 99.84% | 100% |
| Profit net per salariat | 189.674 Lei | 72.601 Lei | 36.912 Lei | 46.506 Lei |
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
218.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.54 | 1.52 | 1.3 | 1.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 218.6 zile | 162.81 zile | 213.99 zile | 35.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 328.811 Lei | 146.229 Lei | 69.202 Lei | 62.828 Lei |
Lichiditate curentă
9.21
Lichiditate imediată
9.21
Pondere active imobilizate
3.84%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.21 | 4.05 | 3.25 | 2.72 |
| Lichiditate imediată | 9.21 | 4.05 | 3.25 | 2.72 |
| Pondere active imobilizate | 3.84% | 5.12% | 0% | 0.02% |
| Pondere active circulante | 96.16% | 94.88% | 100% | 99.98% |
©Firme.ro