Companie
Detalii identificare
Nume firmăLOGGIA CONCEPT 22 S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44088650 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1199/2021
EUIDROONRC.J13/1199/2021
Data înființării09.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaUzinei nr. 2, Ovidiu, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
103.847
Profit (Lei)
-4.192
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103.847 | -4.192 | -349 | 12.676 | 184 | 15.544 | 3.052 | 1 |
| 2023 | 107.832 | 7.004 | 584 | 14.055 | 1.422 | 19.877 | 7.244 | 1 |
| 2022 | 386.566 | 189.994 | 15.833 | 12.907 | 6.335 | 196.806 | 190.234 | 1 |
| 2021 | 139.590 | 75.907 | 6.326 | 4.544 | 9.442 | 71.209 | 76.107 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-137.35%
Lichiditate curentă
1.23
Viteza rotație active
6.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-137.35%
Profit net per salariat
-4.192 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4.04% | 6.5% | 49.15% | 54.38% |
| Marjă profit brut | 0% | 7.34% | 50.13% | 55.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -137.35% | 96.69% | 99.87% | 99.74% |
| Profit net per salariat | -4.192 Lei | 7.004 Lei | 189.994 Lei | 75.907 Lei |
Viteza rotație active
6.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.34 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.6 | 5.06 | 1.9 | 1.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.34 zile | 0.13 zile | 143.56 zile | 0.92 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 103.847 Lei | 107.832 Lei | 386.566 Lei | 139.590 Lei |
Lichiditate curentă
1.23
Lichiditate imediată
1.23
Pondere active imobilizate
1.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.23 | 1.41 | 15.25 | 15.67 |
| Lichiditate imediată | 1.23 | 1.41 | 15.25 | 15.67 |
| Pondere active imobilizate | 1.17% | 6.68% | 3.12% | 11.71% |
| Pondere active circulante | 98.83% | 93.32% | 96.88% | 88.29% |
©Firme.ro