Companie
Detalii identificare
Nume firmăCEI MAI CONTABILI S.R.L.
Cod unic de înregistrare44101333 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001105084
EUIDROONRC.J2021001105084
Data înființării13.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFreziei, Codlea, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
218.571
Profit (Lei)
24.545
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 218.571 | 24.545 | 2.045 | 25.257 | 0 | 50.042 | 24.785 | 2 |
| 2024 | 297.120 | 114.977 | 9.581 | 20.711 | 0 | 135.928 | 115.217 | 2 |
| 2023 | 286.106 | 206.719 | 17.227 | 6.471 | 0 | 213.430 | 206.959 | 1 |
| 2022 | 294.692 | 210.437 | 17.536 | 4.542 | 0 | 215.219 | 210.677 | 1 |
| 2021 | 186.287 | 147.393 | 12.283 | 8.211 | 0 | 155.804 | 147.593 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.03%
Lichiditate curentă
1.98
Viteza rotație active
4.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.03%
Profit net per salariat
12.273 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.23% | 38.7% | 72.25% | 71.41% | 79.12% |
| Marjă profit brut | 12.85% | 45.4% | 73.15% | 72.31% | 80.12% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.03% | 99.79% | 99.88% | 99.89% | 99.86% |
| Profit net per salariat | 12.273 Lei | 57.489 Lei | 206.719 Lei | 210.437 Lei | 147.393 Lei |
Viteza rotație active
4.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
34.74 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.37 | 2.19 | 1.34 | 1.37 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.74 zile | 105.47 zile | 248.95 zile | 214.82 zile | 14.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 109.286 Lei | 148.560 Lei | 286.106 Lei | 294.692 Lei | 186.287 Lei |
Lichiditate curentă
1.98
Lichiditate imediată
1.98
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.98 | 6.56 | 32.98 | 47.38 | 18.98 |
| Lichiditate imediată | 1.98 | 6.56 | 32.98 | 47.38 | 18.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro