Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOOPERAREA 2P S.R.L.
Cod unic de înregistrare4412586 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1832/1993
EUIDROONRC.J22/1832/1993
Data înființării02.08.1993 - 32 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1061
Această clasă include:
-activităţi de morărit: producerea de făină, tărâţe, pudră sau pelete din grâu, secară, ovăz, porumb şi alte cereale -activităţi de măcinare a orezului: producerea de orez decorticat, măcinat, neted, glasat, semi-fiert sau convertit; producţia de făină din orez -activităţi de măcinare a legumelor pentru obţinerea de făină sau pulbere din legume uscate, din rădăcini sau tuberculi, sau din nuci comestibile -fabricarea produselor din cereale pentru micul dejun -fabricarea amestecurilor de făină şi făină mixtă preparată şi a aluaturilor pentru pâine, prăjituri, biscuiţi sau cozonac Această clasă exclude: -fabricarea făinii şi a pudrei de cartofi,
1031 -măcinarea umedă a porumbului,
1062
-activităţi de morărit: producerea de făină, tărâţe, pudră sau pelete din grâu, secară, ovăz, porumb şi alte cereale -activităţi de măcinare a orezului: producerea de orez decorticat, măcinat, neted, glasat, semi-fiert sau convertit; producţia de făină din orez -activităţi de măcinare a legumelor pentru obţinerea de făină sau pulbere din legume uscate, din rădăcini sau tuberculi, sau din nuci comestibile -fabricarea produselor din cereale pentru micul dejun -fabricarea amestecurilor de făină şi făină mixtă preparată şi a aluaturilor pentru pâine, prăjituri, biscuiţi sau cozonac Această clasă exclude: -fabricarea făinii şi a pudrei de cartofi,
1031 -măcinarea umedă a porumbului,
1062
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea produselor de morarit
Informații de contact
AdresaHălăuceşti, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.076
Profit (Lei)
475
Număr angajați
0
Vechime
32 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.076 | 475 | 40 | 47 | 0 | 15.736 | 15.689 | 0 |
| 2023 | 1.225 | 618 | 52 | 88 | 0 | 15.302 | 15.214 | 0 |
| 2022 | 2.833 | 1.824 | 152 | 48 | 0 | 14.644 | 14.596 | 0 |
| 2021 | 2.336 | 1.819 | 152 | 76 | 0 | 12.848 | 12.772 | 0 |
| 2020 | 3.000 | 2.137 | 178 | 52 | 0 | 11.006 | 10.954 | 0 |
| 2019 | 3.000 | 2.312 | 193 | 214 | 0 | 9.031 | 8.817 | 0 |
| 2018 | 1.830 | 1.090 | 91 | 147 | 0 | 6.652 | 6.505 | 0 |
| 2017 | 1.164 | 886 | 74 | 147 | 0 | 5.562 | 5.415 | 0 |
| 2016 | 1.500 | 1.136 | 95 | 686 | 0 | 5.215 | 4.529 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
44.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.03%
Lichiditate curentă
334.81
Viteza rotație active
0.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
44.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.03%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 44.14% | 50.45% | 64.38% | 77.87% | 71.23% | 77.07% | 59.56% | 76.12% | 75.73% |
| Marjă profit brut | 52.04% | 60.08% | 67.24% | 80.86% | 74.23% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.03% | 4.06% | 12.5% | 14.24% | 19.51% | 26.22% | 16.76% | 16.36% | 25.08% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.07 | 0.08 | 0.19 | 0.18 | 0.27 | 0.33 | 0.28 | 0.21 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
334.81
Lichiditate imediată
334.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 334.81 | 173.89 | 305.08 | 169.05 | 211.65 | 42.2 | 45.25 | 37.84 | 7.6 |
| Lichiditate imediată | 334.81 | 173.89 | 305.08 | 169.05 | 211.65 | 42.2 | 45.25 | 37.84 | 7.6 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro