Companie
Detalii identificare
Nume firmăREVA QUEEN ART S.R.L.
Cod unic de înregistrare44126710 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001273136
EUIDROONRC.J2021001273136
Data înființării15.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 375, Mereni, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
501.520
Profit (Lei)
167.597
Număr angajați
3
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 501.520 | 167.597 | 13.966 | 128.940 | 5.100 | 360.284 | 236.444 | 3 |
| 2023 | 133.940 | 8.233 | 686 | 10.538 | 8.700 | 70.686 | 68.848 | 2 |
| 2022 | 209.270 | 118.376 | 9.865 | -3.392 | 12.300 | 102.885 | 118.577 | 1 |
| 2021 | 222.552 | 107.540 | 8.962 | 2.643 | 15.900 | 94.180 | 107.740 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
33.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.88%
Lichiditate curentă
2.79
Viteza rotație active
1.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
33.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.88%
Profit net per salariat
55.866 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 33.42% | 6.15% | 56.57% | 48.32% |
| Marjă profit brut | 35.1% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 70.88% | 11.96% | 99.83% | 99.81% |
| Profit net per salariat | 55.866 Lei | 4.117 Lei | 118.376 Lei | 107.540 Lei |
Viteza rotație active
1.37
Viteza rotație stocuri
416.2
Durata medie încasare creanțe
256.97 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.37 | 1.69 | 1.82 | 2.02 |
| Viteza rotație stocuri | 416.2 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 256.97 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 167.173 Lei | 66.970 Lei | 209.270 Lei | 222.552 Lei |
Lichiditate curentă
2.79
Lichiditate imediată
2.78
Pondere active imobilizate
1.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.79 | 6.71 | -30.33 | 35.63 |
| Lichiditate imediată | 2.78 | 6.71 | -30.33 | 35.63 |
| Pondere active imobilizate | 1.4% | 10.96% | 10.68% | 14.44% |
| Pondere active circulante | 98.6% | 89.04% | 89.32% | 85.56% |
©Firme.ro