Companie
Detalii identificare
Nume firmăNMS ART DECOGIFT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44151072 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2540/2021
EUIDROONRC.J23/2540/2021
Data înființării20.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaGhermăneşti, Ghermăneşti, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
545.453
Profit (Lei)
256.378
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 545.453 | 256.378 | 21.365 | 19.313 | 42.527 | 400.228 | 423.442 | 2 |
| 2023 | 498.284 | 137.300 | 11.442 | 15.554 | 42.711 | 139.907 | 167.064 | 2 |
| 2022 | 102.993 | 26.466 | 2.206 | 31.761 | 184 | 57.838 | 26.261 | 2 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 147 | 610 | -243 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.55%
Lichiditate curentă
20.72
Viteza rotație active
1.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.55%
Profit net per salariat
128.189 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 47% | 27.55% | 25.7% | 0% |
| Marjă profit brut | 49.12% | 28.5% | 26.66% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 60.55% | 82.18% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 128.189 Lei | 68.650 Lei | 13.233 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.23
Viteza rotație stocuri
2.52
Durata medie încasare creanțe
55.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.23 | 2.73 | 1.78 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.52 | 6.16 | 2.13 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 55.92 zile | 6.92 zile | 1.24 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 272.727 Lei | 249.142 Lei | 51.497 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
20.72
Lichiditate imediată
9.5
Pondere active imobilizate
9.61%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.72 | 8.99 | 1.82 | 0.61 |
| Lichiditate imediată | 9.5 | 3.79 | 0.3 | 0.61 |
| Pondere active imobilizate | 9.61% | 23.39% | 0.32% | 19.42% |
| Pondere active circulante | 90.39% | 76.61% | 99.68% | 80.58% |
©Firme.ro