Companie
Detalii identificare
Nume firmăBLACK ANGUS BUCOVINA S.R.L.
Cod unic de înregistrare44168309 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/835/2021
EUIDROONRC.J33/835/2021
Data înființării22.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
142
Această clasă include:
-creşterea şi reproducţia altor bovine pentru carne -producţia de material seminal de bovine
-creşterea şi reproducţia altor bovine pentru carne -producţia de material seminal de bovine
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCresterea altor bovine
Informații de contact
AdresaPârteştii De Jos, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.298
Profit (Lei)
91.264
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.298 | 91.264 | 7.605 | 493 | 45.949 | 104.882 | 150.338 | 0 |
| 2023 | 28.577 | -21.394 | -1.783 | 0 | 11.188 | 62.886 | 74.074 | 0 |
| 2022 | 38.414 | 38.141 | 3.178 | 935 | 22.481 | 73.922 | 95.468 | 0 |
| 2021 | 33.824 | 57.126 | 4.761 | 40.294 | 13.560 | 84.060 | 57.326 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
131.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.71%
Lichiditate curentă
212.74
Viteza rotație active
0.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
131.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 131.7% | -74.86% | 99.29% | 168.89% |
| Marjă profit brut | 131.7% | 0% | 103.07% | 171.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 60.71% | -28.88% | 39.95% | 99.65% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 57.126 Lei |
Viteza rotație active
0.46
Viteza rotație stocuri
2.18
Durata medie încasare creanțe
88.86 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.46 | 0.39 | 0.4 | 0.35 |
| Viteza rotație stocuri | 2.18 | 0.9 | 3.7 | 22.55 |
| Durata medie încasare creanțe | 88.86 zile | 0 zile | 0 zile | 223.92 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 33.824 Lei |
Lichiditate curentă
212.74
Lichiditate imediată
148.31
Pondere active imobilizate
30.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 212.74 | 0 | 79.06 | 2.09 |
| Lichiditate imediată | 148.31 | 0 | 67.97 | 2.05 |
| Pondere active imobilizate | 30.46% | 15.1% | 23.32% | 13.89% |
| Pondere active circulante | 69.54% | 84.9% | 76.68% | 86.11% |
©Firme.ro