Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAGNUM PROJECT GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44200981 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/7784/2021
EUIDROONRC.J40/7784/2021
Data înființării28.04.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaBinelui nr. 19-21, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
894.350
Profit (Lei)
532.986
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 894.350 | 532.986 | 44.416 | 964.510 | 232.887 | 1.264.849 | 533.226 | 1 |
| 2024 | 831.500 | 471.846 | 39.321 | 107.395 | 165.394 | 414.087 | 472.086 | 1 |
| 2023 | 997.781 | 588.182 | 49.015 | 106.708 | 0 | 695.130 | 588.422 | 1 |
| 2022 | 620.978 | 476.945 | 39.745 | 36.066 | 2.200 | 511.051 | 477.185 | 1 |
| 2021 | 201.475 | 131.141 | 10.928 | 4.578 | 4.767 | 131.152 | 131.341 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
1.31
Viteza rotație active
0.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
532.986 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.59% | 56.75% | 58.95% | 76.81% | 65.09% |
| Marjă profit brut | 61.72% | 66.83% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 99.95% | 99.96% | 99.95% | 99.85% |
| Profit net per salariat | 532.986 Lei | 471.846 Lei | 588.182 Lei | 476.945 Lei | 131.141 Lei |
Viteza rotație active
0.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
283.68 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.6 | 1.43 | 1.44 | 1.21 | 1.48 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 283.68 zile | 17.71 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 894.350 Lei | 831.500 Lei | 997.781 Lei | 620.978 Lei | 201.475 Lei |
Lichiditate curentă
1.31
Lichiditate imediată
1.31
Pondere active imobilizate
15.55%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.31 | 3.86 | 6.51 | 14.17 | 28.65 |
| Lichiditate imediată | 1.31 | 3.86 | 6.51 | 14.17 | 28.65 |
| Pondere active imobilizate | 15.55% | 28.54% | 0% | 0.43% | 3.51% |
| Pondere active circulante | 84.45% | 71.46% | 100% | 99.57% | 96.49% |
©Firme.ro