Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARTINDEAC CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44218296 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2183/2021
EUIDROONRC.J12/2183/2021
Data înființării04.05.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaStrada I nr. 244 A, Sic, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
138.440
Profit (Lei)
3.875
Număr angajați
2
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138.440 | 3.875 | 323 | 42.092 | 1.429 | 33.439 | -7.224 | 2 |
| 2023 | 91.540 | 0 | 0 | 37.753 | 1.982 | 24.672 | -11.099 | 2 |
| 2022 | 31.935 | 0 | 0 | 3.607 | 2.535 | 14.165 | 13.093 | 2 |
| 2021 | 57.000 | 25.934 | 2.161 | 3.526 | 3.089 | 26.571 | 26.134 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-53.64%
Lichiditate curentă
0.79
Viteza rotație active
3.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-53.64%
Profit net per salariat
1.938 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.8% | 0% | 0% | 45.5% |
| Marjă profit brut | 3.82% | 0% | 0% | 46.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -53.64% | 0% | 0% | 99.23% |
| Profit net per salariat | 1.938 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 25.934 Lei |
Viteza rotație active
3.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
31.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.97 | 3.43 | 1.91 | 1.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 31.64 zile | 23.92 zile | 22.86 zile | 59.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.220 Lei | 45.770 Lei | 15.968 Lei | 57.000 Lei |
Lichiditate curentă
0.79
Lichiditate imediată
0.79
Pondere active imobilizate
4.1%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.79 | 0.65 | 3.93 | 7.54 |
| Lichiditate imediată | 0.79 | 0.65 | 3.93 | 7.54 |
| Pondere active imobilizate | 4.1% | 7.44% | 15.18% | 10.41% |
| Pondere active circulante | 95.9% | 92.56% | 84.82% | 89.59% |
©Firme.ro