Companie
Detalii identificare
Nume firmăMENA IULI PROD S.R.L.
Cod unic de înregistrare44222050 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/577/2021
EUIDROONRC.J6/577/2021
Data înființării04.05.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1629
Această clasă include:
-fabricarea diverselor produse din lemn ca: -mânere şi corpuri din lemn pentru unelte, mături, perii, etc. -şanuri şi stative din lemn pentru ghete sau pantofi, umeraşe de haine -ustensile gospodăreşti şi vase de bucătărie din lemn -statuete şi ornamente, incrustaţii şi intarsii din lemn -casete pentru bijuterii, tacâmuri şi articole similare -mosoare, bobine, suveici, mosoare pentru aţă de cusut şi articole similare din lemn -alte articole din lemn -prelucrarea plutei naturale, fabricarea plutei aglomerate -fabricarea de articole din plută naturală sau aglomerată, inclusiv articole pentru acoperirea pardoselilor -fabricarea de împletituri şi produse din materiale împletite: rogojini, paravane, casete etc. -fabricarea coşurilor şi a împletiturilor din răchită -buşteni şi pelete pentru foc, făcute din lemn presat sau înlocuitori ca de exemplu seminţe de cafea sau de soia -fabricarea ramelor din lemn pentru oglinzi şi tablouri -fabricarea pieselor din lemn pentru pantofi (de exemplu tocuri şi calapoade) -fabricarea de mânere pentru umbrele, bastoane şi alte articole similare -fabricarea de eboşe pentru prelucrarea pipelor de fumat Această clasă exclude: -fabricarea de preşuri din materiale textile,
1342 -fabricarea articolelor de voiaj,
1512 -fabricarea încălţămintei din lemn,
1520 -fabricarea chibriturilor,
2051 -fabricarea carcaselor de ceas,
2652 -fabricarea bobinelor din lemn care sunt părţi ale utilajelor din industria textilă,
2894 -fabricarea mobilei,
310 -fabricarea jucăriilor din lemn,
3240 -fabricarea periilor şi măturilor,
3291 -fabricarea sicrielor,
3299
-fabricarea diverselor produse din lemn ca: -mânere şi corpuri din lemn pentru unelte, mături, perii, etc. -şanuri şi stative din lemn pentru ghete sau pantofi, umeraşe de haine -ustensile gospodăreşti şi vase de bucătărie din lemn -statuete şi ornamente, incrustaţii şi intarsii din lemn -casete pentru bijuterii, tacâmuri şi articole similare -mosoare, bobine, suveici, mosoare pentru aţă de cusut şi articole similare din lemn -alte articole din lemn -prelucrarea plutei naturale, fabricarea plutei aglomerate -fabricarea de articole din plută naturală sau aglomerată, inclusiv articole pentru acoperirea pardoselilor -fabricarea de împletituri şi produse din materiale împletite: rogojini, paravane, casete etc. -fabricarea coşurilor şi a împletiturilor din răchită -buşteni şi pelete pentru foc, făcute din lemn presat sau înlocuitori ca de exemplu seminţe de cafea sau de soia -fabricarea ramelor din lemn pentru oglinzi şi tablouri -fabricarea pieselor din lemn pentru pantofi (de exemplu tocuri şi calapoade) -fabricarea de mânere pentru umbrele, bastoane şi alte articole similare -fabricarea de eboşe pentru prelucrarea pipelor de fumat Această clasă exclude: -fabricarea de preşuri din materiale textile,
1342 -fabricarea articolelor de voiaj,
1512 -fabricarea încălţămintei din lemn,
1520 -fabricarea chibriturilor,
2051 -fabricarea carcaselor de ceas,
2652 -fabricarea bobinelor din lemn care sunt părţi ale utilajelor din industria textilă,
2894 -fabricarea mobilei,
310 -fabricarea jucăriilor din lemn,
3240 -fabricarea periilor şi măturilor,
3291 -fabricarea sicrielor,
3299
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorPrelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn si pluta, cu exceptia mobilei; fabricarea articolelor din paie si din alte materiale vegetale impletite
Obiect activitateFabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din pluta, paie si din alte materiale vegetale impletite
Informații de contact
AdresaFeleac, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
85.476
Profit (Lei)
41.870
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85.476 | 41.870 | 3.489 | 9.323 | 137.130 | 211.277 | 20.049 | 0 |
| 2023 | 14.385 | 0 | 0 | 8.465 | 156.890 | 168.549 | -21.821 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 5.470 | 0 | 346.595 | -5.305 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 5.183 | 0 | 0 | -5.183 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
48.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
22.66
Viteza rotație active
0.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
48.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 48.98% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 53.41% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.25
Viteza rotație stocuri
15.72
Durata medie încasare creanțe
631.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.25 | 0.04 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 15.72 | 94.02 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 631.69 zile | 2637.06 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
22.66
Lichiditate imediată
22.08
Pondere active imobilizate
39.36%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.66 | 19.91 | 63.36 | 0 |
| Lichiditate imediată | 22.08 | 19.89 | 63.36 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 39.36% | 48.21% | 0% | 0 |
| Pondere active circulante | 60.64% | 51.79% | 100% | 0 |
©Firme.ro