Companie
Detalii identificare
Nume firmăCIUCUR NEW CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44247178 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000603064
EUIDROONRC.J2021000603064
Data înființării10.05.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaToporaşului nr. 5, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
20.137
Profit (Lei)
1.274
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.137 | 1.274 | 106 | 0 | 0 | 51.352 | 51.352 | 0 |
| 2023 | 30.128 | 15.944 | 1.329 | 3.176 | 0 | 53.254 | 50.078 | 0 |
| 2022 | 37.101 | 22.321 | 1.860 | 349 | 0 | 34.483 | 34.134 | 0 |
| 2021 | 18.515 | 11.713 | 976 | 231 | 50 | 11.994 | 11.813 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.48%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.48%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.33% | 52.92% | 60.16% | 63.26% |
| Marjă profit brut | 7.53% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.48% | 31.84% | 65.39% | 99.15% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.39
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
26.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.39 | 0.57 | 1.08 | 1.54 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.95 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 16.77 | 98.81 | 51.92 |
| Lichiditate imediată | 0 | 16.77 | 98.81 | 51.92 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0.42% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 99.58% |
©Firme.ro