Companie
Detalii identificare
Nume firmăSMARTY ABACUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare44252050 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2931/2021
EUIDROONRC.J23/2931/2021
Data înființării11.05.2021 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaGarofiţei nr. 39, Dragomireşti-Deal, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
320.690
Profit (Lei)
-30.098
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.690 | -30.098 | -2.508 | 116.944 | 75.367 | 22.039 | -17.886 | 1 |
| 2024 | 296.171 | -54.719 | -4.560 | 137.383 | 119.344 | 25.338 | 12.211 | 1 |
| 2023 | 244.487 | 46.859 | 3.905 | 18.157 | 0 | 85.088 | 66.931 | 1 |
| 2022 | 292.246 | 52.874 | 4.406 | 3.553 | 0 | 56.667 | 53.114 | 1 |
| 2021 | 295.992 | 182.284 | 15.190 | 3.990 | 56 | 186.418 | 182.484 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
3.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-30.098 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.39% | -18.48% | 19.17% | 18.09% | 61.58% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 20.02% | 18.92% | 62.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -448.11% | 70.01% | 99.55% | 99.89% |
| Profit net per salariat | -30.098 Lei | -54.719 Lei | 46.859 Lei | 52.874 Lei | 182.284 Lei |
Viteza rotație active
3.29
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.29 | 2.05 | 2.87 | 5.16 | 1.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 27.25 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.16 zile | 7.85 zile | 26.18 zile | 20.71 zile | 14.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 320.690 Lei | 296.171 Lei | 244.487 Lei | 292.246 Lei | 295.992 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
77.37%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.18 | 4.69 | 15.95 | 46.72 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.18 | 4.69 | 12.93 | 46.72 |
| Pondere active imobilizate | 77.37% | 82.49% | 0% | 0% | 0.03% |
| Pondere active circulante | 22.63% | 17.51% | 100% | 100% | 99.97% |
©Firme.ro