Companie
Detalii identificare
Nume firmăDD SERVICII PROIECTARE SI ARHITECTURA S.R.L.
Cod unic de înregistrare44294323 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/648/2021
EUIDROONRC.J6/648/2021
Data înființării18.05.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
113
Această clasă include:
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Informații de contact
AdresaTaului nr. 75A, Fânaţele Silivaşului, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
277.502
Profit (Lei)
52.129
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 277.502 | 52.129 | 4.344 | 44.754 | 129.679 | 123.877 | 89.624 | 1 |
| 2023 | 85.460 | 37.295 | 3.108 | 3.158 | 166.812 | 26.653 | 37.495 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 1.434 | 37.494 | 190.654 | 200 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.16%
Lichiditate curentă
2.77
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.16%
Profit net per salariat
52.129 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.79% | 43.64% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 19.78% | 44.64% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 58.16% | 99.47% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 52.129 Lei | 37.295 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
91.49
Durata medie încasare creanțe
118.38 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 0.44 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 91.49 | 31.41 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 118.38 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 277.502 Lei | 85.460 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.77
Lichiditate imediată
2.7
Pondere active imobilizate
51.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.77 | 8.44 | 132.95 | 0 |
| Lichiditate imediată | 2.7 | 7.58 | 126.01 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 51.14% | 86.22% | 16.43% | 0% |
| Pondere active circulante | 48.86% | 13.78% | 83.57% | 100% |
©Firme.ro