Companie
Detalii identificare
Nume firmăKA-MI MAGIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare44346759 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021009324401
EUIDROONRC.J2021009324401
Data înființării27.05.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4711
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a unei largi palete de produse, din care predominante sunt produsele alimentare, băuturile sau tutunul: -activităţi ale magazinelor generale care au, în afară de principalele lor vânzări de produse alimentare, băuturi sau tutun, alte câteva tipuri de mărfuri, cum ar fi îmbrăcăminte, mobilă, articole electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice etc.
-vânzarea cu amănuntul a unei largi palete de produse, din care predominante sunt produsele alimentare, băuturile sau tutunul: -activităţi ale magazinelor generale care au, în afară de principalele lor vânzări de produse alimentare, băuturi sau tutun, alte câteva tipuri de mărfuri, cum ar fi îmbrăcăminte, mobilă, articole electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Informații de contact
AdresaEmil Racoviţă nr. 2, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
276.678
Profit (Lei)
87.729
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 276.678 | 87.729 | 7.311 | 257.950 | 189.671 | 133.087 | 88.621 | 1 |
| 2023 | 288.591 | 117.652 | 9.804 | 294.273 | 273.816 | 78.482 | 117.892 | 2 |
| 2022 | 154.948 | 65.108 | 5.426 | 17.338 | 143 | 207.765 | 190.570 | 3 |
| 2021 | 138.306 | 125.262 | 10.439 | 13.536 | 143 | 138.855 | 125.462 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
31.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.99%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
0.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.99%
Profit net per salariat
87.729 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.71% | 40.77% | 42.02% | 90.57% |
| Marjă profit brut | 35.2% | 41.72% | 43.48% | 90.57% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.99% | 99.8% | 34.16% | 99.84% |
| Profit net per salariat | 87.729 Lei | 58.826 Lei | 21.703 Lei | 41.754 Lei |
Viteza rotație active
0.86
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
46.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.86 | 0.82 | 0.75 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.75 zile | 0 zile | 0 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 276.678 Lei | 144.296 Lei | 51.649 Lei | 46.102 Lei |
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.52
Pondere active imobilizate
58.77%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.52 | 0.27 | 11.98 | 10.26 |
| Lichiditate imediată | 0.52 | 0.27 | 11.98 | 10.26 |
| Pondere active imobilizate | 58.77% | 77.72% | 0.07% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 41.23% | 22.28% | 99.93% | 99.9% |
©Firme.ro