Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAROLINA & ALBERTO S.R.L.
Cod unic de înregistrare44375495 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021002207358
EUIDROONRC.J2021002207358
Data înființării03.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2361
Această clasă include:
-fabricarea de articole prefabricate din beton, ciment sau piatră artificială pentru construcţii: -dale, pietre de pavaj, cărămizi, borduri, foi, panouri, ţevi, stâlpi -fabricarea de componente structurale prefabricate din ciment, beton sau piatră artificială pentru clădiri şi construcţii industriale
-fabricarea de articole prefabricate din beton, ciment sau piatră artificială pentru construcţii: -dale, pietre de pavaj, cărămizi, borduri, foi, panouri, ţevi, stâlpi -fabricarea de componente structurale prefabricate din ciment, beton sau piatră artificială pentru clădiri şi construcţii industriale
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateFabricarea produselor din beton pentru constructii
Informații de contact
AdresaParcului nr. 185-1, Iohanisfeld, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
127.790
Profit (Lei)
14.228
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.790 | 14.228 | 1.186 | 38.034 | 58.775 | 11.898 | 32.639 | 1 |
| 2024 | 268.283 | 118.092 | 9.841 | 45.305 | 69.713 | 93.924 | 118.332 | 1 |
| 2023 | 227.389 | 138.246 | 11.521 | 62.208 | 86.116 | 126.796 | 150.704 | 1 |
| 2022 | 292.550 | 267.118 | 22.260 | 3.114 | 0 | 270.472 | 267.358 | 1 |
| 2021 | 11.000 | 10.671 | 889 | 323 | 0 | 11.194 | 10.871 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.59%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
1.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.59%
Profit net per salariat
14.228 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.13% | 44.02% | 60.8% | 91.31% | 97.01% |
| Marjă profit brut | 12.13% | 45% | 61.65% | 94.1% | 99.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.59% | 99.8% | 91.73% | 99.91% | 98.16% |
| Profit net per salariat | 14.228 Lei | 118.092 Lei | 138.246 Lei | 267.118 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.81
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.23 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.81 | 1.64 | 1.07 | 1.08 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.23 zile | 108.84 zile | 130.02 zile | 323.64 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 127.790 Lei | 268.283 Lei | 227.389 Lei | 292.550 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
83.16%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 2.07 | 2.04 | 86.86 | 34.66 |
| Lichiditate imediată | 0.31 | 2.07 | 2.04 | 86.86 | 34.66 |
| Pondere active imobilizate | 83.16% | 42.6% | 40.45% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 16.84% | 57.4% | 59.55% | 100% | 100% |
©Firme.ro