Companie
Detalii identificare
Nume firmăJR. R. CHAUFFEUR TRANSFER S.R.L.
Cod unic de înregistrare44410460 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021000950171
EUIDROONRC.J2021000950171
Data înființării09.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaMihail Sadoveanu nr. 1, Loc. Galaţi | Municipiul Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
296.817
Profit (Lei)
72.847
Număr angajați
2
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 296.817 | 72.847 | 6.071 | 55.068 | 45.981 | 135.149 | 126.062 | 2 |
| 2023 | 222.643 | 68.943 | 5.745 | 2.967 | 10.657 | 65.225 | 72.915 | 1 |
| 2022 | 193.194 | 85.300 | 7.108 | 1.629 | 0 | 76.601 | 74.972 | 1 |
| 2021 | 54.681 | 19.972 | 1.664 | 1.214 | 0 | 21.386 | 20.172 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.79%
Lichiditate curentă
2.45
Viteza rotație active
1.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.79%
Profit net per salariat
36.424 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.54% | 30.97% | 44.15% | 36.52% |
| Marjă profit brut | 26.62% | 31.83% | 46.31% | 38.57% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 57.79% | 94.55% | 100% | 99.01% |
| Profit net per salariat | 36.424 Lei | 68.943 Lei | 85.300 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
128.37 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.64 | 2.93 | 2.52 | 2.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 128.37 zile | 72.84 zile | 112.36 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 148.409 Lei | 222.643 Lei | 193.194 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.45
Lichiditate imediată
2.45
Pondere active imobilizate
25.39%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.45 | 21.98 | 47.02 | 17.62 |
| Lichiditate imediată | 2.45 | 21.98 | 47.02 | 17.62 |
| Pondere active imobilizate | 25.39% | 14.04% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 74.61% | 85.96% | 100% | 100% |
©Firme.ro