Companie
Detalii identificare
Nume firmăFUNNYCOFFEESHOP21 S.R.L.
Cod unic de înregistrare44412305 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021003551238
EUIDROONRC.J2021003551238
Data înființării10.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1083
Această clasă include:
-decofeinizarea şi prăjirea cafelei -fabricarea produselor din cafea: -cafea măcinată -cafea solubilă -extracte şi concentrate din cafea -fabricarea înlocuitorilor de cafea -fabricarea amestecurilor de ceai şi maté -fabricarea extractelor şi preparatelor pe bază de ceai sau mate
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea infuziilor din plante (mentă, verbină, muşeţel etc.) Această clasă exclude: -fabricarea inulinei,
1062 -fabricarea băuturilor spirtoase, berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea 11 -prepararea produselor din plante pentru uz farmaceutic,
2120
-decofeinizarea şi prăjirea cafelei -fabricarea produselor din cafea: -cafea măcinată -cafea solubilă -extracte şi concentrate din cafea -fabricarea înlocuitorilor de cafea -fabricarea amestecurilor de ceai şi maté -fabricarea extractelor şi preparatelor pe bază de ceai sau mate
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea infuziilor din plante (mentă, verbină, muşeţel etc.) Această clasă exclude: -fabricarea inulinei,
1062 -fabricarea băuturilor spirtoase, berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea 11 -prepararea produselor din plante pentru uz farmaceutic,
2120
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitatePrelucrarea ceaiului si cafelei
Informații de contact
AdresaGiurgiului nr. 216, 1 Decembrie, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
97.591
Profit (Lei)
-7.068
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.591 | -7.068 | -589 | 48.291 | 24.203 | 15.126 | -8.962 | 1 |
| 2023 | 113.645 | 0 | 0 | 55.375 | 24.203 | 8.214 | -22.958 | 1 |
| 2022 | 57.791 | 0 | 0 | 39.425 | 24.204 | 13.676 | -1.545 | 2 |
| 2021 | 0 | 92.088 | 7.674 | 7.579 | 25.466 | 74.401 | 92.288 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-7.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.87%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
2.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-7.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.87%
Profit net per salariat
-7.068 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -7.24% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 78.87% | 0% | 0% | 99.78% |
| Profit net per salariat | -7.068 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.48
Viteza rotație stocuri
8.87
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.48 | 3.51 | 1.53 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 8.87 | 39.47 | 49.27 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 32.04 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.591 Lei | 113.645 Lei | 28.896 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
61.54%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 0.15 | 0.35 | 9.82 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.1 | 0.32 | 9.69 |
| Pondere active imobilizate | 61.54% | 74.66% | 63.9% | 25.5% |
| Pondere active circulante | 38.46% | 25.34% | 36.1% | 74.5% |
©Firme.ro