Companie
Detalii identificare
Nume firmăDM GOLD RESIDENCE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44427926 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021002785124
EUIDROONRC.J2021002785124
Data înființării11.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaMuncii nr. 101, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.007.127
Profit (Lei)
211.707
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.007.127 | 211.707 | 17.642 | 18.339 | 25.210 | 752.430 | 759.301 | 1 |
| 2023 | 801.280 | 189.542 | 15.795 | 298.831 | 0 | 846.425 | 547.594 | 1 |
| 2022 | 1.010.289 | 372.760 | 31.063 | 581.068 | 0 | 939.120 | 358.052 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 590.000 | 0 | 575.292 | -14.708 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.88%
Lichiditate curentă
41.03
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.88%
Profit net per salariat
211.707 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.02% | 23.65% | 36.9% | 0% |
| Marjă profit brut | 24.33% | 24.65% | 37.88% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 27.88% | 34.61% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 211.707 Lei | 189.542 Lei | 372.760 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
24.68 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 0.95 | 1.08 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 1.34 | 1.27 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.68 zile | 61.28 zile | 43.95 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.007.127 Lei | 801.280 Lei | 1.010.289 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
41.03
Lichiditate imediată
41.03
Pondere active imobilizate
3.24%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 41.03 | 2.83 | 1.62 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 41.03 | 0.83 | 0.25 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 3.24% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.76% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro