Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAN COS LOGISTICS TDL S.R.L.
Cod unic de înregistrare44434680 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/750/2021
EUIDROONRC.J6/750/2021
Data înființării14.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaBudacu De Jos, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
62.077
Profit (Lei)
1.419
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62.077 | 1.419 | 118 | 291 | 0 | 8.449 | 8.158 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.007 | 0 | 7.746 | 6.739 | 0 |
| 2022 | 401.648 | 254.257 | 21.188 | 6.162 | 0 | 447.564 | 441.402 | 1 |
| 2021 | 271.788 | 186.945 | 15.579 | 7.915 | 0 | 195.060 | 187.145 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.39%
Lichiditate curentă
29.03
Viteza rotație active
7.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.39%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.29% | 0% | 63.3% | 68.78% |
| Marjă profit brut | 2.72% | 0% | 66.3% | 69.76% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.39% | 0% | 57.6% | 99.89% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 254.257 Lei | 186.945 Lei |
Viteza rotație active
7.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
45.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.35 | 0 | 0.9 | 1.39 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.54 zile | 0 | 356.99 zile | 161.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 401.648 Lei | 271.788 Lei |
Lichiditate curentă
29.03
Lichiditate imediată
29.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 29.03 | 7.69 | 72.63 | 24.64 |
| Lichiditate imediată | 29.03 | 7.69 | 72.63 | 24.64 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro