Companie
Detalii identificare
Nume firmăELLE IMO CREATIVE S.R.L.
Cod unic de înregistrare44468799 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/3805/2021
EUIDROONRC.J23/3805/2021
Data înființării22.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
Adresajud. Ilfov, Sat Popeşti Leordeni orş. Popeşti-Leordeni, str. Biruinţei, nr.51-57, bl.2, Et.1, ap.17
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
261.585
Profit (Lei)
185.236
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.585 | 185.236 | 15.436 | 11.347 | 7.967 | 188.856 | 185.476 | 1 |
| 2024 | 206.970 | 122.950 | 10.246 | 48.733 | 15.933 | 155.990 | 123.190 | 1 |
| 2023 | 94.086 | 87.902 | 7.325 | 10.343 | 23.900 | 77.029 | 90.586 | 0 |
| 2022 | 75.938 | 70.512 | 5.876 | 2.645 | 0 | 140.835 | 138.190 | 0 |
| 2021 | 78.447 | 67.678 | 5.640 | 994 | 0 | 68.672 | 67.678 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
70.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
16.64
Viteza rotație active
1.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
70.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
185.236 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 70.81% | 59.4% | 93.43% | 92.85% | 86.27% |
| Marjă profit brut | 71.78% | 60.39% | 94.41% | 95.86% | 89.27% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.87% | 99.81% | 97.04% | 51.03% | 100% |
| Profit net per salariat | 185.236 Lei | 122.950 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
263.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.33 | 1.2 | 0.93 | 0.54 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 263.52 zile | 242.54 zile | 6.87 zile | 71.59 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 261.585 Lei | 206.970 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
16.64
Lichiditate imediată
16.64
Pondere active imobilizate
4.05%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 16.64 | 3.2 | 7.45 | 53.25 | 69.09 |
| Lichiditate imediată | 16.64 | 3.2 | 7.45 | 53.25 | 69.09 |
| Pondere active imobilizate | 4.05% | 9.27% | 23.68% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 95.95% | 90.73% | 76.32% | 100% | 100% |
©Firme.ro