Companie
Detalii identificare
Nume firmăSUPER REZIDENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare44494623 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/2132/2021
EUIDROONRC.J22/2132/2021
Data înființării25.06.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaNicolina nr. 43, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
137.957
Profit (Lei)
-29.330
Număr angajați
2
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 137.957 | -29.330 | -2.444 | 39.687 | 86.423 | 113.546 | 160.282 | 2 |
| 2023 | 294.217 | 119.613 | 9.968 | 16.439 | 120.748 | 105.955 | 210.264 | 2 |
| 2022 | 183.454 | 60.936 | 5.078 | 44.129 | 4.680 | 130.099 | 90.650 | 2 |
| 2021 | 299.374 | 116.210 | 9.684 | 8.830 | 122 | 125.118 | 116.410 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-21.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.3%
Lichiditate curentă
2.86
Viteza rotație active
0.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-21.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.3%
Profit net per salariat
-14.665 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -21.26% | 40.65% | 33.22% | 38.82% |
| Marjă profit brut | 0% | 41.65% | 34.22% | 39.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -18.3% | 56.89% | 67.22% | 99.83% |
| Profit net per salariat | -14.665 Lei | 59.807 Lei | 30.468 Lei | 58.105 Lei |
Viteza rotație active
0.69
Viteza rotație stocuri
28.48
Durata medie încasare creanțe
15.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.69 | 1.3 | 1.36 | 2.39 |
| Viteza rotație stocuri | 28.48 | 151.42 | 94.42 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.88 zile | 61.98 zile | 17.87 zile | 1.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.979 Lei | 147.109 Lei | 91.727 Lei | 149.687 Lei |
Lichiditate curentă
2.86
Lichiditate imediată
2.74
Pondere active imobilizate
43.22%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.86 | 6.45 | 2.95 | 14.17 |
| Lichiditate imediată | 2.74 | 6.33 | 2.9 | 14.17 |
| Pondere active imobilizate | 43.22% | 53.26% | 3.47% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 56.78% | 46.74% | 96.53% | 99.9% |
©Firme.ro