Companie
Detalii identificare
Nume firmăIASMINA INTERTRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44542640 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/836/2021
EUIDROONRC.J6/836/2021
Data înființării05.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaCoacăzelor nr. 25, Viişoara, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
284.555
Profit (Lei)
119.904
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284.555 | 119.904 | 9.992 | 78.375 | 2.217 | 194.944 | 120.044 | 1 |
| 2024 | 355.548 | 153.056 | 12.755 | 63.360 | 28.561 | 212.742 | 179.307 | 1 |
| 2023 | 290.594 | 128.152 | 10.679 | 52.931 | 58.203 | 153.704 | 160.712 | 1 |
| 2022 | 683.520 | 73.281 | 6.107 | 158.648 | 91.462 | 125.393 | 60.100 | 1 |
| 2021 | 156.832 | 0 | 0 | 237.436 | 124.720 | 98.164 | -13.182 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
2.49
Viteza rotație active
1.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
119.904 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.14% | 43.05% | 44.1% | 10.72% | 0% |
| Marjă profit brut | 43.09% | 44.6% | 44.77% | 11.5% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.88% | 85.36% | 79.74% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 119.904 Lei | 153.056 Lei | 128.152 Lei | 73.281 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.44
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
111.36 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.44 | 1.47 | 1.37 | 3.15 | 0.7 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 111.36 zile | 19.57 zile | 70.98 zile | 28.06 zile | 208.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 284.555 Lei | 355.548 Lei | 290.594 Lei | 683.520 Lei | 156.832 Lei |
Lichiditate curentă
2.49
Lichiditate imediată
2.49
Pondere active imobilizate
1.12%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.49 | 3.36 | 2.9 | 0.79 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 2.49 | 3.36 | 2.9 | 0.79 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 1.12% | 11.84% | 27.47% | 42.18% | 55.96% |
| Pondere active circulante | 98.88% | 88.16% | 72.53% | 57.82% | 44.04% |
©Firme.ro