Companie
Detalii identificare
Nume firmăLAVANDA LASER S.R.L.
Cod unic de înregistrare44542780 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021001143244
EUIDROONRC.J2021001143244
Data înființării05.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaOltului nr. 13, Baia Mare, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
368
Profit (Lei)
-15.287
Număr angajați
0
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 368 | -15.287 | -1.274 | 0 | 250 | 210.194 | 210.444 | 0 |
| 2024 | 5.009 | -67.550 | -5.629 | 172 | 1.000 | 224.903 | 225.731 | 1 |
| 2023 | 291.980 | 277.447 | 23.121 | 8.040 | 1.750 | 299.571 | 293.281 | 1 |
| 2022 | 283.563 | 0 | 0 | 15.414 | 2.500 | 28.749 | 15.835 | 2 |
| 2021 | 108.592 | 90.161 | 7.513 | 4.637 | 0 | 94.898 | 90.261 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4154.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.26%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4154.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.26%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4154.08% | -1348.57% | 95.02% | 0% | 83.03% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 95.97% | 0% | 83.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -7.26% | -29.92% | 94.6% | 0% | 99.89% |
| Profit net per salariat | n/a | -67.550 Lei | 277.447 Lei | 0 Lei | 90.161 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
202807.09 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.02 | 0.97 | 9.07 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 72995 | 234.54 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 202807.09 zile | 14971.92 zile | 277.6 zile | 0.37 zile | 1.99 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 5.009 Lei | 291.980 Lei | 141.782 Lei | 108.592 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0.12%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 1307.58 | 37.26 | 1.87 | 20.47 |
| Lichiditate imediată | 0 | 1307.58 | 37.26 | 1.79 | 20.47 |
| Pondere active imobilizate | 0.12% | 0.44% | 0.58% | 8% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.88% | 99.56% | 99.42% | 92% | 100% |
©Firme.ro