Companie
Detalii identificare
Nume firmăSECURITY RACCOON INTERNATIONAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44553975 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002266231
EUIDROONRC.J2022002266231
Data înființării07.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6202
Această clasă include planificarea şi proiectarea sistemelor de calculatoare ce integrează hardware, software şi tehnologii de comunicaţii. Serviciile de consultanţă pot include şi activitatea de pregătire a utilizatorilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de consultanta in tehnologia informatiei
Informații de contact
AdresaOgorului nr. 66D, Corbeanca, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.222.150
Profit (Lei)
772.862
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.222.150 | 772.862 | 64.405 | 664.881 | 1.509.758 | 176.754 | 1.026.185 | 1 |
| 2023 | 1.280.982 | 953.626 | 79.469 | 738.568 | 1.261.903 | 430.329 | 953.866 | 1 |
| 2022 | 971.292 | 719.365 | 59.947 | 1.244.020 | 1.250.547 | 713.079 | 719.606 | 1 |
| 2021 | 174.792 | 141.541 | 11.795 | 13.361 | 123.884 | 31.218 | 141.741 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
63.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.31%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
63.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.31%
Profit net per salariat
772.862 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 63.24% | 74.44% | 74.06% | 80.98% |
| Marjă profit brut | 65.79% | 75.43% | 75% | 81.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 75.31% | 99.97% | 99.97% | 99.86% |
| Profit net per salariat | 772.862 Lei | 953.626 Lei | 719.365 Lei | 141.541 Lei |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
90.27
Durata medie încasare creanțe
34.37 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 | 0.76 | 0.49 | 1.13 |
| Viteza rotație stocuri | 90.27 | 501.76 | 34.8 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 34.37 zile | 87.31 zile | 202.27 zile | 55.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.222.150 Lei | 1.280.982 Lei | 971.292 Lei | 174.792 Lei |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
89.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 0.58 | 0.57 | 2.34 |
| Lichiditate imediată | 0.25 | 0.58 | 0.55 | 2.34 |
| Pondere active imobilizate | 89.52% | 74.57% | 63.69% | 79.87% |
| Pondere active circulante | 10.48% | 25.43% | 36.31% | 20.13% |
©Firme.ro