Companie

Detalii identificare

Nume firmăINDEXA VISION INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare44575310 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021011953402
EUIDROONRC.J2021011953402
Data înființării12.07.2021 - 4 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4322
info-icon
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,

4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Informații de contact

Adresa13 Septembrie nr. 65-69, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
167.271
Profit (Lei)
98.156
Număr angajați
1
Vechime
4 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024167.27198.1568.18077.46849.947125.91898.3971
2023206.373145.07012.089105.75164.931186.130145.3101
2022184.792100.6748.3905.3950157.854152.4591
202190.40351.5854.2996.114057.89951.7852

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
58.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Lichiditate curentă
1.63
Viteza rotație active
0.95

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
58.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Profit net per salariat
98.156 Lei
Indicator2024202320222021
Marjă profit net58.68%70.3%54.48%57.06%
Marjă profit brut59.53%71.1%55.36%58.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.76%99.83%66.03%99.61%
Profit net per salariat98.156 Lei145.070 Lei100.674 Lei25.793 Lei
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
186.2 zile
Indicator2024202320222021
Viteza rotație active0.950.821.171.56
Viteza rotație stocuri0000
Durata medie încasare creanțe186.2 zile288.19 zile205.71 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat167.271 Lei206.373 Lei184.792 Lei45.202 Lei
Lichiditate curentă
1.63
Lichiditate imediată
1.63
Pondere active imobilizate
28.4%
Indicator2024202320222021
Lichiditate curentă1.631.7629.269.47
Lichiditate imediată1.631.7629.269.47
Pondere active imobilizate28.4%25.86%0%0%
Pondere active circulante71.6%74.14%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente