Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOIANGIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare44603305 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12307/2021
EUIDROONRC.J40/12307/2021
Data înființării16.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaOlteniţei nr. 67, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
284.554
Profit (Lei)
174.683
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284.554 | 174.683 | 14.557 | 22.219 | 17.371 | 179.646 | 174.923 | 1 |
| 2024 | 299.000 | 179.909 | 14.992 | 84.220 | 28.359 | 236.010 | 180.149 | 1 |
| 2023 | 218.200 | 134.036 | 11.170 | 232.116 | 41.972 | 324.420 | 134.276 | 1 |
| 2022 | 299.570 | 243.065 | 20.255 | 5.571 | 0 | 248.876 | 243.305 | 1 |
| 2021 | 118.840 | 101.068 | 8.422 | 4.327 | 0 | 105.595 | 101.268 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
61.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Lichiditate curentă
8.09
Viteza rotație active
1.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
61.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Profit net per salariat
174.683 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 61.39% | 60.17% | 61.43% | 81.14% | 85.05% |
| Marjă profit brut | 62.37% | 61.28% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.86% | 99.87% | 99.82% | 99.9% | 99.8% |
| Profit net per salariat | 174.683 Lei | 179.909 Lei | 134.036 Lei | 243.065 Lei | 101.068 Lei |
Viteza rotație active
1.44
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
118.84 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.44 | 1.13 | 0.6 | 1.2 | 1.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 118.84 zile | 18.47 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 284.554 Lei | 299.000 Lei | 218.200 Lei | 299.570 Lei | 118.840 Lei |
Lichiditate curentă
8.09
Lichiditate imediată
8.09
Pondere active imobilizate
8.82%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.09 | 2.8 | 1.4 | 44.67 | 24.4 |
| Lichiditate imediată | 8.09 | 2.8 | 1.4 | 44.67 | 24.4 |
| Pondere active imobilizate | 8.82% | 10.73% | 11.46% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.18% | 89.27% | 88.54% | 100% | 100% |
©Firme.ro