Companie
Detalii identificare
Nume firmăIO FLOW TECHNOLOGIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44638788 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1784/2021
EUIDROONRC.J3/1784/2021
Data înființării23.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6202
Această clasă include planificarea şi proiectarea sistemelor de calculatoare ce integrează hardware, software şi tehnologii de comunicaţii. Serviciile de consultanţă pot include şi activitatea de pregătire a utilizatorilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de consultanta in tehnologia informatiei
Informații de contact
AdresaDr. Carol Davila nr. 4, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
718.627
Profit (Lei)
626.293
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 718.627 | 626.293 | 52.191 | 8.725 | 17.167 | 618.091 | 626.533 | 1 |
| 2024 | 450.852 | 352.465 | 29.372 | 24.508 | 9.404 | 367.809 | 352.705 | 1 |
| 2023 | 688.030 | 629.347 | 52.446 | 9.739 | 39.459 | 755.409 | 785.129 | 1 |
| 2022 | 618.972 | 598.210 | 49.851 | 1.744 | 11.528 | 588.626 | 598.410 | 1 |
| 2021 | 126.426 | 121.358 | 10.113 | 3.183 | 0 | 124.741 | 121.558 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
87.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
70.84
Viteza rotație active
1.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
87.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
626.293 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 87.15% | 78.18% | 91.47% | 96.65% | 95.99% |
| Marjă profit brut | 89.36% | 79.95% | 92.48% | 99.13% | 98.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.96% | 99.93% | 80.16% | 99.97% | 99.84% |
| Profit net per salariat | 626.293 Lei | 352.465 Lei | 629.347 Lei | 598.210 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.13
Viteza rotație stocuri
23954.23
Durata medie încasare creanțe
224.22 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.13 | 1.2 | 0.87 | 1.03 | 1.01 |
| Viteza rotație stocuri | 23954.23 | 15028.4 | 22934.33 | 953.73 | 4214.2 |
| Durata medie încasare creanțe | 224.22 zile | 242.17 zile | 0.62 zile | 262.46 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 718.627 Lei | 450.852 Lei | 688.030 Lei | 618.972 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
70.84
Lichiditate imediată
70.84
Pondere active imobilizate
2.7%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 70.84 | 15.01 | 77.57 | 337.51 | 39.19 |
| Lichiditate imediată | 70.84 | 15.01 | 77.56 | 337.14 | 39.18 |
| Pondere active imobilizate | 2.7% | 2.49% | 4.96% | 1.92% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.3% | 97.51% | 95.04% | 98.08% | 100% |
©Firme.ro